Elegancki. Modna strona dla mężczyzn.

Piszemy tylko dla modnych mężczyzn.

Artykuły

Jedwabne fulary mają wielu miłośników.

2012-08-16 15:47:17, komentarzy: 0

Moda na fulary jest coraz bardziej wiodczna również w Polsce. Te eleganckie szaliczki zdobywają liczne grono swoich sympatyków. Co powoduje, że są aż tak popularne?

 

 

Fulary nie są zupełną nowością w polskiej modzie, jednak od jakiegoś czasu ich popularność wyraźnie rośnie. Mężczyźni wybierają je jako substytut krawata. Wyglądają elegancko z jednoczesnym zachowaniem odrobiny luzu.

 

Wybierając fular należy pamiętać aby był uszyty z tkaniny jedwabnej. Chodzi o zachowanie komfortu, ponieważ fular dość ściśle oplata szyję, a podczas długiego dnia  w pracy nie może nam wadzić. Właściwości jedwabiu powodują, że zimą będzie ogrzewał szyję natomiast latem da uczucie chłodu. Do tego, to delikatne włókno nie będzie drażnić szyi ani nie zniszczy się od zarostu.

 

Nie jest prawdą, że to dodatek tylko dla panów w podeszłym wieku. Mnogość wzorów i atrakcyjność kolorów jakie oferuje technologia drukowania tkanin jedwabnych powodują, że można znaleźć modele dla mężczyzn w każdym wieku. Rzeczywiście facet w koszuli z odpiętym guzikiem i luźno związanym fularem wygląda nonszalancko. Jego wizerunek budzi poważanie i świadczy o modowej świadomości.

Czy nie na tym zależy każdemu dżentelmenowi?

 

Niektórzy twierdzą, że kto raz założy fular już nigdy z niego nie zrezygnuje. Może należy więc choć raz spróbować i zobaczyć jak  to doświadczenie wpłynie na nasz styl.

 

Eleganckie fulary z jedwabiu znajdziecie w sklepie męskim online PewienPan.pl

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW