Elegancki. Modna strona dla mężczyzn.

Piszemy tylko dla modnych mężczyzn.

Artykuły

Styl Office - 1o kroków do bespoke.

2011-10-30 15:17:34, komentarzy: 0

Ileż poradników już widzieliście na temat jak wyglądać modnie, w zgodzie trendami? Mamy dla Was coś specjalnego – 10 kroków do Stylu Office.

 
1. Kolorowo
Tchnij życie w swoje ponure biuro i uwierz, że krawat może mieć jasny kolor. To będzie Cię odróżniać od rzeszy anonimowych ludzi, uwięzionych w ich ciemnych kolorach.

 
2. Różne kołnierze
Spójrz odważnie na kształt kołnierza. Szeroko rozłożony „włoski” jest zawsze modny. Nie bój się jednak nosić małych i wąskich kołnierzy, nawet jeśli są uszyte w innym kolorze niż reszta koszuli.  

 
3. Ważny detal
Większość facetów nadal boi się nosić poszetkę lub w ogóle o niej zapomniało. Odkryj ich magię i chwyć wzór jaki Ci najbardziej odpowiada. Nie wykluczaj wzorzystych i kolorowych, baw się ich składaniem na sposób jaki Ci dzisiaj przyjdzie do głowy.

 
4. Czerp z klasyki
Stara brytyjska szkoła krawiectwa: mała dodatkowa kieszonka uszyta nad prawą kieszenią Twojej marynarki. Kiedyś przeznaczona dla osób podróżujących pociągami jako kieszeń na bilet. Dzisiaj nadal stosowana w marynarkach w stylu British. Mały detal a ile szyku!

 
5. Fryzura ważna sprawa
Kto z Nas nie chce wyglądać jak Cary Grant, Steve McQueen czy Brad Pitt? Znajdź odrobinę czasu i wybierz się do najlepszego fryzjera w mieście. Kiedy usiądziesz na krześle przed wielkim lustrem wyjmij zdjęcie jednego z tych elegantów i powiedz fryzjerowi – tak chcę wyglądać!

 
6. Pan Hilary
Nie każdy z nas ma silną zaakcentowane kości policzkowe i silny podbródek. Jeśli chcesz aby twarz nabrała więcej wyrazu włóż na nos okulary – najlepiej z szerokimi oprawkami.

 
7. Pan z teczką
Nic złego jest chodzić z plecakiem. Jednak jesteśmy elegantami, a to zobowiązuje. Nas obowiązek to wypolerowana skórzana torba. Kiedy ją niesiesz wysyłasz do otoczenia wiadomość, że jesteś zawodowcem z mnóstwem ważnych spraw do załatwienia.
 

8. Mocny akcent
Podczas biznesowego spotkania kładziesz ręce na stole konferencyjnym. Wówczas spod mankietu wysuwa się zegarek. Dobierz go z przemyśleniem jeśli chcesz zrobić naprawdę dobre wrażenie.

 
9. Odważne doły
Niby mało widoczne ale mówią wiele o Tobie – skarpetki. Zapomnij o czasach kiedy czarne gładkie to jedyne jakie były dopuszczalne. Próbuj pasków, rombów a nawet grochów. Ważne abyś dobierał je zgodnie z kolorem spodni – nie zakładaj jaśniejszych niż kolor butów.

 
10. Kwintesencja
Teraz już tylko Ty – ramiona do tyłu, głowa do góry, uśmiech na twarz. To Twoja aparycja dopełni całości.

 
Tekst powstał w oparciu o gq.com

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW