Elegancki. Modna strona dla mężczyzn.

Piszemy tylko dla modnych mężczyzn.

Fashion Week Poland - ile dla mężczyzn?

Nie mamy dobrych informacji dla mężczyzn, którzy czekając na jesienną edycję Fashion Week Poland spodziewali się zobaczyć kolekcje im dedykowane. Pokazy z cyklu Designer Avenue, to ponownie plejada damskich kolekcji i to autorstwa tych samych nazwisk co w poprzednich edycjach.

 

Zadajemy sobie pytanie czy w tym kraju nie ma projektantów, mogących pokazać męskie kolekcje? A może nie ma mężczyzn, którzy byliby nimi zainteresowani?

Tak czy inaczej, to przecież największe wydarzenie w Polsce związane z modą, więc pewne proporcje należałoby zachować z czystej estetyki.

 

W zamian zobaczymy „starą gwardię”, która już etatowo występuje na łódzkim wybiegu.

Nie zabraknie męskiego duo Paprocki/Brzozowski, Łukasza Jemioła, Agnieszki Maciejak, Joanny Klimas, Natalii Jaroszewskiej, Agi Pou, Agaty Wojtkiewicz, Oli Kmiecik,  kolejnego duo Bohoboco, Michała Szulca, MMC, Moniki Ptaszek, NENUKKO, ZUO Corp. Joanny Klimas czy Nataszy Pavluczenko.

Rodzynkami w tym gronie będą Piotr Drzał, Wiola Wołaczyńska, Shumik 100% , Blussus, Łucja Wojtala oraz POLYGON. Zobaczymy również kolekcję Dawida Tomaszewskiego, który tym razem wystąpi w roli Gościa Specjalnego.

Co to oznacza? Dla nas tyle, że to bardzo młode wydarzenie od samego początku bazuje na komercyjnych standardach, które tylko trochę próbuje się okrasić nowymi nazwiskami. Okazuje się, że w czterdziesto milionowym kraju jest tylko kilka nazwisk, których kolekcje można pokazać podczas Fashion Week.

 

W poszukiwaniu propozycji dla mężczyzn z pewnością nie znajdziemy nawet grama ukochanej elegancji. Tylko niektóre kolekcje będą zawierały pojedyncze sylwetki męskie. Wyłączamy z tego marki popularne, które nie wiedzieć czemu znalazły się w „alei projektantów”. Mamy na myśli Tatuum i Solar.

 

Wspomnimy tylko, że na początek zobaczymy kolekcję hiszpańskiej marki Custo Barcelona, która być może zaprezentuje kolekcję z większą proporcją męski modeli z tym, że mody w stylu casual.

Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW